- Solicitare informaţii. Legislaţie

OFERTE VÂNZARE TERENURI - conform Legii nr. 17/2014

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Solicitare informaţii. Legislaţie

Cadrul Legislativ - Legea nr. 52/2003 (*republicată*) și Legea 544/2001

Legea nr. 52 din 21 ianuarie 2003 (*republicată*) privind transparenta decizionala in administratia publica și Legea nr. 544/2001 privind liberul acces la informatii de interes public.

Documente pdf
Legea nr. 544 din 2001 privind liberul acces la informațiile de interes public

Data creare: 22-02-2021 10:59:33

Prezentare generală

Conacul Cantacuzino-Pașcanu din Popești, județul IașiÎn cadrul judeţului Iaşi, comuna Popești are ca vecini la nord, comuna Podu Iloaiei, la est comuna Dumeşti, la sud comuna Mădârjac şi la vest comunele Sineşti şi Lungani.